contact & links

Wie is wie?

 

Voorzitter

Mark Vermeulen, 015/61 31 16 - mark@natuurpuntzemst.be

 

Onder voorzitter

Jeanne Peeters, 015/61 20 86 - jeanne@natuurpuntzemst.be

 

Secretaris

Tom Van Doren, 0473/23 60 00 -  tom@natuurpuntzemst.be

 

Penningmeester

Danny Van Elskens, 015/61 58 35 - danny@natuurpuntzemst.be

 

Werkploegleider

Marcel De Prins, 015/61 05 01-  marcel@natuurpuntzemst.be

 

Bestuursleden

 

Bram Delwiche, 0489/41 80 72, bram@natuurpuntzemst.be

        

Christian Feyten, 0476/57.44.15, christian@natuurpuntzemst.be

    

Wim Massant, 0499/53.98.05, wim@natuurpuntzemst.be

        

Leen Teugels, 0468/40 61 11, leen@natuurpuntzemst.be

    

Léa Vavedin, 015/61.17.44, lea@natuurpuntzemst.be

    

Anneke Vanovermeire, 015/61.27.72, anneke@natuurpuntzemst.be

         

Françis Wyns, 02/751.50.61, francis@natuurpuntzemst.be


Coördinatie paddenoverzet Zemst

Anneke Vanovermeire, 015/61.27.72, anneke@natuurpuntzemst.be

Sophie Spiessens, sophie@natuurpuntzemst.be



Rekeningnummer:


Natuurpunt Zemst

BE78 9733 6198 0186


Reservaatsprojecten:


Giften kunnen gestort worden op rekening BE56 2930 2120 7588 van Natuurpunt met de vermelding


9215    Pimpernelgraslanden Zemst

9221    Dorent

9229    Poelenbroek

9442    Prinsenveld

9463    Wormelaar - Dalemansbos

9981    Vriezenbroek

9449B  Bomputten Zemst

 




Fiscaal attest voor elke gift

vanaf 40€ (nieuwe reglementering vanaf 1 januari 2011)


 

Heb je een bijzondere waarneming,

of heb je een  vraag of een bemerking, gebruik het contactformulier hiernaast  om ons te contacteren.


Wil  je  lid worden (dat kan voor slechts 30€ per jaar voor je hele gezin), dan kan dat door  op deze link te klikken.


Wil je naar onze fotogalerij dan kan dat via deze link.

 
 
 
 

Natuurpunt Kanaalregio-Bos van Aa

Link naar de website van Natuurpunt Kanaalregio-Bos van Aa

Contact: info@kanaalregio-bosvanaa.be

Facebook: Kanaalregio-Bos van Aa


Natuurpunt Grimbergen

Link naar de website van Natuurpunt Grimbergen

Contact: michiel.callens@gmail.com

Facebook: Natuurpunt Grimbergen


Natuurpunt Machelen-Vilvoorde-Steenokkerzeel

Link naar de website van Natuurpunt MaViSt

Contact: hrahier@vub.ac.be

Facebook: Natuurpunt Machelen-Vilvoorde-Steenokkerzeel


Natuurpunt Meise

Link naar de website van Natuurpunt Meise

Contact: natuur.meise@gmail.com


Vogelwerkgroep Noordwest-Brabant

Link naar de website van Vogelwerkgroep Noordwest-Brabant

Contact: R.A.DeBoom@telenet.be


JNM Noordwest-Brabant

Link naar de website van JNM Noordwest-Brabant

Contact: rmeerhaeghe@gmail.com



Ons lokaal ledenblad (klik, om te downloaden, op het nummer)


natuur.zemst 13  januari-februari-maart 2020

natuur.zemst 12  oktober-november-december 2019

natuur.zemst 11  juli-augustus-september 2019

natuur.zemst 10 april-mei-juni 2019

natuur.zemst 9  januari-februari-maart 2019

natuur.zemst 8  oktober-november-december 2018

natuur.zemst 7  juli-augustus-september 2018

natuur.zemst 6  april-mei-juni 2018

natuur.zemst 5  januari-februari-maart 2018

natuur.zemst 4  oktober-november-december 2017

natuur.zemst 3  juli-augustus-september 2017

natuur.zemst 2  april-mei-juni 2017

natuur.zemst 1  januari-februari-maart 2017

Links

info nodig: mail naar info@natuurpuntzemst.be