contact & links

Wie is wie?

 

Voorzitter

Mark Vermeulen, 015/61 31 16 - mark@natuurpuntzemst.be

 

Onder voorzitter

Jeanne Peeters, 015/61 20 86 - jeanne@natuurpuntzemst.be

 

Secretaris

Tom Van Doren, 0473/23 60 00 - tom@natuurpuntzemst.be

 

Penningmeester

Danny Van Elskens, 015/61 58 35 - danny@natuurpuntzemst.be

 

Werkploegleider

Marcel De Prins, 015/61 05 01- marcel@natuurpuntzemst.be

 

Bestuursleden

Chris Casteels, 0477/35.73.79 chris@natuurpuntzemst.be

Christian Feyten, 0476/57.44.15 christian@natuurpuntzemst.be

Wim Massant, 0493/53.98.05 wim@natuurpuntzemst.be

Sophie Spiessens, sophie@natuurpuntzemst.be

Léa Vavedin, 015/61.17.44 lea@natuurpuntzemst.be

Anneke Vanovermeire, 015/61.27.72 anneke@natuurpuntzemst.be

Inge Vermeulen, 015/61.23.00 inge@natuurpuntzemst.be

Françis Wyns, 02/751.50.61 francis@natuurpuntzemst.be

Rekeningnummer:

 

Natuurpunt Zemst

BE17 0682 1984 0221

 

Reservaatsprojecten:

 

Giften kunnen gestort worden op rekening BE56 2930 2120 7588 van Natuurpunt met de vermelding

 

9215 Pimpernelgraslanden Zemst

9221 Dorent

9229 Poelenbroek

9442 Prinsenveld

9463 Wormelaar - Dalemansbos

9981 Vriezenbroek

9983 Bos van Aa - Kollinten

9449B Bomputten Zemst

 

 

 

Fiscaal attest voor elke gift

vanaf 40€ (nieuwe reglementering vanaf 1 januari 2011)

 

Heb je een bijzondere waarneming,

of heb je een vraag of een bemerking, gebruik het contactformulier hiernaast om ons te contacteren.

 

Wil je lid worden (dat kan voor slechts 27€ per jaar voor je hele gezin), dan kan dat door op deze link te klikken.

 

Wil je naar onze fotogalerij dan kan dat via deze link.

 
 
 

Links

Natuurpunt Kanaalregio-Bos van Aa

Link naar de website van Natuurpunt Kanaalregio-Bos van Aa

Contact: info@kanaalregio-bosvanaa.be

Facebook: Kanaalregio-Bos van Aa

 

Natuurpunt Grimbergen

Link naar de website van Natuurpunt Grimbergen

Contact: michiel.callens@gmail.com

Facebook: Natuurpunt Grimbergen

 

Natuurpunt Machelen-Vilvoorde-Steenokkerzeel

Link naar de website van Natuurpunt MaViSt

Contact: hrahier@vub.ac.be

Facebook: Natuurpunt Machelen-Vilvoorde-Steenokkerzeel

 

Natuurpunt Meise

Link naar de website van Natuurpunt Meise

Contact: natuur.meise@gmail.com

 

Vogelwerkgroep Noordwest-Brabant

Link naar de website van Vogelwerkgroep Noordwest-Brabant

Contact: R.A.DeBoom@telenet.be

 

JNM Noordwest-Brabant

Link naar de website van JNM Noordwest-Brabant

Contact: lindeverlooy@gmail.com

 

 

 

 

 

 

Ons lokaal ledenblad

natuur.zemst 2017 3 juli-augustus-september

natuur.zemst 2017 2 april-mei-juni

natuur.zemst 2017 1 januari-februari-maart

info nodig: mail naar info@natuurpuntzemst.be